Gizlilik Sözleşmesi 

 

İletişim Dayanıklı Tüketim Malları Mobilya Tekstil Sanayi ve Tic. Ltd. Şti., müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. İletişim Dayanıklı Tüketim Malları Mobilya Tekstil Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece İletişim Dayanıklı Tüketim Malları Mobilya Tekstil Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde kullanılmaktadır.

İletişim Dayanıklı Tüketim Malları Mobilya Tekstil Sanayi ve Tic. Ltd. Şti., üyelik formlarından topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

3D güvenli ödeme politikası nedir?Siz değerli müşterilerimizin veri gizliliği bizim için önemlidir. Sipariş esnasında kredi kartı bilgileri girilen ekranlarımızda kesinlikle 3D modeli ile kredi kartı çekimleriniz güvenli bir ortamda yapılmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz 2048 bit SSL sertifikası algoritması ile şifrelenerek üçüncü şahısların kredi kartı bilgilierinize erişmeleri engellenmekte ve websitemizde güvenli alışveriş yapmanız sağlanmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz, siz değerli müşterilerimiz siparişlerini verdikten sonra da hiç bir şekilde veritabanlarımızda tutulmamaktadır bu sayede kredi kartı bilgilerinizin üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır.

 

3D güvenli ödeme sistemi ve avantajları nelerdir? 

3D yani şifreli ödeme, elektronik ortamda yapılan kart işlemlerinin güvenliğinin artırılması için Visa ve Mastercard tarafından geliştirilmiş bir ödeme sistemidir. 

Bu sistem sayesinde hem üye işyerleri hem de kart sahipleri kart sahteciliğine karşı güvence altına alınmış olurlar. 3D ile ödeme sırasında banka, kart sahibinden cep telefonuna gönderlmiş olan cep şifresini isteyerek kimlik bilgileri doğrulaması yapar. Böylece sistem, şifreyi bilmeyen kişilerin yani yetkisiz kişilerin işlem yapmasını engellenmiş olur.